м.Київ, вул. Баумана 10

тел. (044) 507-12-09

email: info@dzvonik.com

Багато людей у ці часи користуються різними технічними пристроями, це комп'ютери, мобільні телефони, телевізори тощо. Іноді досить складно підібрати технологічну річ, що буде як найкраще підходити для ваших задач, буде "на перспективу" та ще й за добру ціну. У такому разі вам можуть стати у нагоді наші послуги платного підбору техніки.

Чи вигідно це? Може краще самому пошукати? Мабуть так, але для цього вам потрібно:

  • Витратити час на отримання спеціальних знань про технології, щоб якісно вибрати параметри, наприклад комп'ютера, прикладом може стати, скажімо вибір типу оперативної пам'яті або можливість розширення системи.
  • Витратити час на порівняння, пошук відгуків.
  • Знайти бажаний пристрій за добру ціну.

Отже порахуйте - чи вигідно вам втратити стільки часу на те, у чому вам все одно не хочеться стати гуру? А збитки від невірного вибору можуть значно перевищувати витрати на платний підбір техніки.

ВИБІР НОУТБУКА вибір ноутбука досить відповідальна задача для тих, хто планує його активно використовувати. Це стосується як любителів іграшок так і для тих кому він потрібен для робочих задач. При виборі ноутбука важливо пом'ятати, що у цьому пристрої не так легко щось поновлювати, а дещо й або зовсім не резонно або дуже дорого, тому важли вибрати таку річ, що задовольнить вас та тих, хто буде або може буде працювати з цим ноутбуком.
ВИБІР СМАРТФОНА ще одна важлива річ, це смартфон. Якщо ви маєте дійсно гарний смартфон, ви зможете відчувате значне відчуття зручності, наприклад зручний інтерфейс програмного забезпечення смартфону допоможе запобігти допущення вами помилок при вводі тексту, а також зручно працювати з основними програмами.
ВИБІР МОБІЛЬНОГО ТЕЛЕФОНУ якщо ви не потребуєте складних функцій смартфонів, але потребуєте досить функціональний мобільний телефон, то тут теж є досить великий вибір пристроїв на даний час. Окрім зовнішньої привабливості важливо поглибитись у технічні можливості мобільного телефону, а на це теж потрібен час і знання.
Ми пропонуємо платний підбір техніки. Ми аргументовано запропонуємо вам декілька варінтів з потрібними технічними можливостями, з поясненням чому саме такий вибір ми пропонуємо. Також запропонуємо інтернет магазин, де це буде більш доцільно придбати з точки зору ціни та, по можливості з'ясувати, надійності самого магазину або гарантій.